Fantasztikus eredmények az U18-U20 atlétikai országos bajnokságon

HírekSport

2025 júliusában Szolnokon rendezték meg az U18 és U20 korosztályok országos atlétikai bajnokságát, ahol számos fiatal magyar sportoló remekelt. Az U18-asok között a Győri Atlétikai Club lett a legeredményesebb, összesen 9 éremmel, míg az U20-asoknál több egyéni csúcs is született, például Zemen Zalán 110 m gátfutásban. Az esemény kiváló lehetőség volt a tehetségek bemutatkozására és a szakmai fejlődésre. (forrás: szoljon.hu)