Nagy változás készül a magyar iskolák tantervében
Az Oktatási Minisztérium közlése szerint az egész tantervet érintő reform várható a következő tanévben. A cél, hogy kevesebb magolás és több gyakorlati készségfejlesztés legyen az iskolákban, előtérbe helyezve a közös munkát és az önálló gondolkodást. Emellett csökkennek a pedagógusokra háruló bürokratikus terhek, és béremeléssel támogatják őket szeptembertől, illetve januártól is.
